קרנות גידור

גיא שנצר - קרנות גידור

קרנות גידור הן קרנות המגייסות כספים מגופים פרטיים, עסקיים או מוסדיים ומשקיעות את הכסף בתמורה לדמי ניהול. בניגוד לקרן הנאמנות, קרן הגידור היא אינה קרן סחירה ואינה כפופה לרגולציות של רשות ניירות הערך. כמו כן, בקרנות גידור אין הגבלה ברווחים של גובה דמי הניהול והם קשורים ברווחים של בעל הקרן. זו הסיבה שהרבה מאוד אנשים פונים כיום לקרנות גידור ומייצרים תשואות מרשימות ביותר, וזוהי גם המהות של קרן הגידור – להניב תשואה חיובית גם כשהמצב בשוק עולה וכן שהוא יורד. 

קרנות גידור הן נתיב השקעה נהדר, שאם נעשה בחוכמה גם מניב תשואות נאות ביותר. עם זאת, חשוב לבחור ביועץ או חברת השקעות מוסמכים, אמינים ובעלי ניסיון בתחום. סחר בנכסים שונים הוא לא דבר של מה בכך: הוא צריך להתנהל ברמת סיכון סבירה, תוך כדי התחשבות בפרטים רבים ובגורמים העלולים להשפיע על אופי ההשקעה. למזלנו, כיום קיימים מגוון של אמצעים חכמים וממוחשבים אשר עוזרים להשיא תשואה גם במצבי שוק משתנים.

גיא שנצר, מייסד קורקט ביטוח ופיננסים, הינו בעלים של קרנות גידור המתמחות בשוק ההון והנדל"ן המניב בעולם. הוא משתמש בידע הרחב שצבר בנושא על מנת לנהל את קרנות הגידור ולמקסם את הרווחים שלהם. אם אתם רוצים לקחת חלק בכך, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה: